Logowanie (beta)

Harcerki

Spotkanie Kapituły Stopnia HR-ki PDF Drukuj Email

Droga wędrowniczko!

Jeśli owocnie zakończyłaś swoją wędrówkę na stopień i myślisz o dalszym rozwoju serdecznie zapraszamy Cię na spotkanie z kapitułą stopnia HR, które odbędzie się 30.05.2011 (poniedziałek). Czekamy na zgłoszenia i pytania ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. )!

Czuwajmy!
Ania Sampolska-Wiśnioch

Zmiana terminu spotkania Komisji Instruktorskiej PDF Drukuj Email

W czerwcu termin komisji instruktorskiej ulegnie małej modyfikacji. Odbędzie się ona dnia 07.06.2011r. Chętne druhny zapraszamy i prosimy o terminowe zgłaszanie się. Niewykluczone, że wyznaczymy jeszcze jeden termin  jeśli będzie tak potrzeba.

Majowa Komisja Instruktorska PDF Drukuj Email

Drogie Druhny!

Majowe spotkanie Komisji Instruktorskiej odbędzie się 9 maja 2011 r. (poniedziałek). Zainteresowane osoby prosimy o zgłaszanie się indywidualnie do Przewodniczącej Komisji hm. Anny Ziober (mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ).

Spotkanie Kapituły Stopnia HR-ki PDF Drukuj Email

Kochane Druhny,

Zapraszamy na spotkanie Kapituły HR, które odbędzie się w dniu 29.04.2011 (piątek) od godziny 17.00 w siedzibie Okręgu.
Godziny ustalane są indywidualnie po zgłoszeniu do hm. Ani Sampolskiej-Wiśnioch ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. )

Wystawa w Muzeum Farmacji PDF Drukuj Email

W Muzeum Farmacji (Plac Wolności 2) od niedawna można obejrzeć wystawę poświęconą patronce 3 Łódzkiej Drużyny Harcerek - Marii Eugenii Jasińskiej. Wystawa ta była współtworzona przez harcerki z Trójki i znajdują się w niej rodzinne pamiątki oraz zdjęcia Marysi. Serdecznie zapraszamy do jej odwiedzania!

« pierwszapoprzednia123następnaostatnia »

bottom

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Joomla Templates, domain hosting. Valid XHTML and CSS.